News

HBO l January 26, 2021

Premiery HBO Max w 2021 roku

Udany początek

HBO Max, dość świeży serwis na rynku streamingowym, może okazać się jedną z najlepszych platform VOD biorąc pod uwagę ogromną bibliotekę HBO, paletę hitów filmowych z wytwórni Warner Bros., doskonałe propozycje Studio Ghibli, uznane klasyki z archiwów Turner Classic Movies i wiele innych. Debiut platformy przyniósł wiele pozytywnych recenzji pomimo pewnego zamieszania spowodowanego przez istnienie jednocześnie serwisów HBO Go i HBO Now oraz początkowy brak dostępności serwisu na takich platformach jak Amazon Fire czy Roku. Wszystko to prowadziło do tego co serwis zafundował nam pod koniec 2020 roku.

Odważne posunięcie

Serwis wstrząsnął rynkiem filmowym pod koniec 2020 roku, kiedy to ogłosił, że Wonder Woman 1984 i wszystkie kolejne premiery filmowe Warner Bros. z 2021 roku będą w najbliższym czasie miały swoją premierę w HBO Max równocześnie z ich premierami w kinach ponieważ pandemia Covid-19 narzuciła ograniczenia na spotkania grupowe w zamkniętych pomieszczeniach. Co więcej, w przeciwieństwie do praktyk stosowanych przez Disney +, będą one dostępne bez dodatkowych opłat. Choć większość z nas chciałaby zobaczyć takie tytuły jak Dune czy Matrix 4 w kinie, a nie na ekranie telewizora w domu, to przynajmniej nie będziemy musieli na nie czekać kolejnego roku lub dwóch. Plan jest taki, aby każdy z tych filmów był wyświetlany przez miesiąc, zanim znikną z HBO Max, ale będziemy musieli poczekać, aby zobaczyć, jak ten system zostanie dopracowany.

Jeszcze więcej filmów i seriali

Obok oryginalnych seriali HBO o już ugruntowanej pozycji wśród widzów, lista oryginalnych filmów i seriali HBO Max szybko się wydłuża. Ponad 50 nowych tytułów pojawi się w 2021 roku a wśród nich znajdą się między innymi Search Party, Friends Reunion Special, serial Green Lantern oraz czteroczęściowy miniserial Justice League Zacka Snydera, który później pojawi się w połączonej formie jako pełnometrażowy film.

Poniżej znajduje się lista najważniejszych tytułów w HBO Max w 2021 roku wraz z datami ich premier.

The Little Things - data premiery 29 stycznia

Judas and the Black Messiah - data premiery 12 lutego

Tom & Jerry - data premiery 26 lutego

Godzilla vs. Kong - data premiery 26 marca

Mortal Kombat - data premiery 16 kwietnia

The Conjuring: The Devil Made Me Do It - data premiery 4 czerwca

In the Heights - data premiery 18 czerwca

Space Jam: A New Legacy - data premiery 16 lipca

The Suicide Squad - data premiery 6 sierpnia

The Many Saints of Newark - data premiery 24 września

Dune - data premiery 24 września

King Richard - data premiery 19 listopada

Matrix 4 - data premiery 22 grudnia

Wiele innych ciekawych tytułów takie jak dramat science-fiction Reminiscence, thriller Jamesa Wana Malignant, thriller Stevena Soderbergha No Sudden Move oraz Cry Macho Clinta Eastwooda również znajdują się w zapowiedziach serwisu HBO Max ale nie podano jeszcze dokładnych dat ich premier.

Wszystkie te tytuły wraz z tysiącami innych filmów na wielu innych platformach takich jak Netflix US, Hulu, Amazon Prime Video czy Disney Plus mogą być dla ciebie dostępne dzięki naszemu rozwiązaniu Smart DNS. W tych niepewnych czasach pandemii koronawirusa najbezpieczniej jest ograniczyć aktywności w dużych zbiorowiskach ludzi. Smart DNS Proxy przychodzi z pomocą dzięki umożliwieniu ci dostępu do rozrywki poprzez odblokowanie serwisów streamingowych.

Dołącz do nas na 14-dniowy darmowy okres próbny i oglądaj wszystkie premiery na HBO Max oraz na innych dostępnych serwisach w 2021 roku.

Miłego oglądania w 2021 roku ze Smart DNS Proxy!

BACK TO NEWS