News

Smart DNS Proxy l September 27, 2018

7 gier na Apple TV, które nas urzekły

Apple TV nie do końca da się nazwać konsolą, ale bylibyście zaskoczeni jak fajną platformą do ciekawych gier może ona być.

Poniżej przedstawiamy siedem super gier, w które ostatnio graliśmy.

Zaczynamy.

Lego Batman movie game

To oficjalna licencjonowana gra Lego Batman wyprodukowana przez Warner Bothers. Wydaje się, że to zwykła gonitwa z klockowym Barmanem w roli głównej, ale w rzeczywistości to całkiem fajna klasyczna rozgrywka ze zbieraniem monet i wywrotkami. Po każdej kraksie potrzeba trochę czasu, żeby wrócić do gry. Gra zachowuje ducha filmu Lego Batman i potrafi całkiem nieźle wciągnąć. Jest darmowa, dostarcza sporo uciechy no i jest to gra z Batmanem!

Rayman Adventures

To swego rodzaju wersja Mario zrobiona przez Ubisoft i pewnie nie stanowi konkurencji dla takich produkcji jak Rayman Legends, w którym jest ogromne bogactwo różnych światów. Niemniej jednak Rayman Adventures to pełna zabawy ale i wyzwań platformówka z ponad 140 poziomami. Pomimo tego, że niektóre elementy być może są powtarzalne, gra dostarcza sporo zabawy.

Broken Age

Po tym jak gry typu „wskaż i kliknij” trochę zeszły z tapety, Tim Schafer znany z takich tytułów jak Grim Fandango, Full Throttle czy Day of the Tentacle wyprodukował nową grę. Pełno w niej dobrze znanego z poprzednich gier surrealistycznego czarnego humoru. W roli głównej Elijah Wood jako nastolatek. Poruszając się po polu gry wchodzisz w interakcję z różnymi przedmiotami i elementami analizując je i rozmawiają ze swoim komputerem aby dowiedzieć się co dalej robić i jakie są twoje cele w grze.

To ciekawa gra dla tych, którzy lubią ten rodzaj gier, w którym ważna jest historia i postaci a nie koniecznie zwariowana akcja. Gra świetnie sprawdza się na urządzeniach dotykowych lub posiadających gładziki ponieważ nie ma potrzeby zajmowania się całą masą przycisków na kontrolerze.

Transistor

Gra stworzona przez deweloperskiego giganta, który zrobił grą Bastion i która zawiera ciekawy, izometryczny punkt widzenia oraz elementy fabularnych gier z rodziny RPG. Transistor to gra z gatunku fantastyki naukowej, w której gra się postacią o imieniu Red korzystające z różnego rodzajów broni. Pięknie wystylizowana grafika z ręcznie rysowanymi postaciami oraz systemem walki, które oprócz zwinności wymagają również strategicznego planowania rozgrywki sprawiają, że gra ta wyróżnia się na tle innych gier.

Gra posiada atmosferę rodem trochę z filmu Blade Runner z dodatkiem elementów klasycznej gry wideo. Ciekawe postaci oraz oryginalna historia nadają jej smaku i z pewnością sprawią, że gra jest warta poświęconego czasu. Graliśmy w nią na konsoli PS4 z dźwiękiem przez kontroler co powodowało jeszcze większe zaangażowanie w rozgrywkę.

Playdead’s Inside

Jeśli nie mieliście okazji zagrać w tę grę na konsoli, z pewnością docenicie tę fantastyczną grę z rozwijającymi się wraz z rozgrywką wielowymiarowymi poziomami. To kolejna po grze Limbo platformówka pełna ponurej atmosfery i ciekawej historii z pełną tajemniczości atmosferą. Mamy tutaj dwuwymiarową rozgrywkę z trójwymiarowym świecie, w którym wchodzimy w interakcję z różnymi przedmiotami. Mamy tu solidne dwie godziny rozgrywki, których z pewnością nie będziecie żałować.

Lara Croft GO

To bez wątpienia najlepsza część trylogii GO wyprodukowanej przez Square Enix. Świetnie skonstruowana układanka o coraz to bardziej skomplikowanej strukturze wraz z rozgrywką wymagająca strategicznego planowania kilku kroków naprzód. Utrzymana w starym dobrym stylu Lary Croft pełnym skoków, strzelania i rozwiązywania zagadek.

Hidden Folks

Hidden Folks to chyba najciekawsza gra z rodziny Where’s Waldo z cała masą poruszających się obiektów. Wymaga znalezienia kilku przedmiotów i osób na każdym poziomie, które z czasem stają się coraz większe i zawierają coraz więcej ruchu i animacji. Gra jest stworzona w konwencji monochromatycznej a czarno-biała stylistyka powoduje, że nie należy ona do najłatwiejszych. Na każdym z poziomów wiele się dzieje i trzeba naprawdę nieźle się postarać, żeby w danym momencie i w danym miejscy znaleźć odpowiednie elementy układanki. To naprawdę interesująca gra z bardzo ciekawą estetyką.

Oto siedem gier, w które ostatnio graliśmy. Dajcie znać w komentarzach które z tych gier przyciągnęły waszą uwagę.

Pamiętajcie, że dzięki Smart DNS Proxy możecie odblokować amerykańską wersję App Stora i uzyskać dostęp do wielu serwisów streamingowych, które normalnie są niedostępne dla twojej lokalizacji.

Polub i subskrybuj nasz kanał na YouTube.

Do zobaczenia na YT i na stronie naszego serwisu.

BACK TO NEWS